English - TürkçeKeratinli Saç Serumu

http://www.maiakozmetik.com/wp-content/uploads/2018/04/IMG_2111-800x455.jpg
http://www.maiakozmetik.com/wp-content/uploads/2018/04/IMG_31123-422x600.jpg

Keratinli Saç Serumu

Serum kreatin banyodan sonra kullanılır.

Ürün Açıklaması

Turkish : 
Keratin yağı; Tüm sabit yağlar ve bazı saç serumlan gibi, keratin yağı kullanımı da aynen onlar gibi değişik şekillerde kullanılabiliyor. Ister saç boy ve uçlanna, ister dipten en uca uygulayabilirsiniz. En yaygın ve faydalı kullanımı, nemli, temiz saça uygulanır ve biraz masa] yapılır, en az 15-20 dakika bekletilir, sonra ılık suyla durulanır. Durulanmadan da kullanılır. Banyoda avuç içindeki şampuana da az miktarda karıştınlarak saça masaj yapılır ve 5 dakika sonra durulanır. Bu bakım size hiç vakit kaybettirmemesi bakımından oldukça faydalıdır. Banyo öncesi keratin yağı kullanımında, 1 -2 saat önce uygulanması faydayı daha da arttıracak-tır, Uygun zamanlarda, saçta daha uzun bel4etilmesi tavsiye edilir. Genel bakım amaçlı kullanıldığında haftada 2 veya 3 defa kullanılması yeterli gelecektir. Saçın ihtiyacına göre daha sık veya daha seyrek de kullanılabilir.
Keratin şamptıanı; Uquid Keratin Şampuan, hem dökülen, hem yavaş uzayan hem de boyalı saçlara uygun bir formüle sahiptir. •aça ve saç derisine estetik kazandırarak saçı nemlendirir. Içerisindeki doğal yağlar sayesinde saçı nemlendirir ve dış etkenlerden korur. •Organik içerikli Keratin Şampuan, lipozom* teknolojisiyle üretilmiştir. kieriğindeki bitkisel yağlann, hücre dostu eşsiz bir antioksidan özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki gösterir. -Keratin ve esansiyel yağlar ile içeriği geliştirilmiştir. Saç köklerinde oluşan kepek ve kuruluk, içerisinde bulunan yağlar sayesinde düzenli kullanımda azalarak yok olur. Saç diplerindeki yağ oranını içerisinde bulunan özler sayesinde dengeler. *LİPOZOM TEKNOLOJI: Formülde bulunan faydalı aktif maddeleri, deririn alt tabakalanna taşıyan bir asansör görevi yapar. Upozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt tasma ulaşamazken, Upozom olduğunda, tawcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.
English : 

Keratin oil; Keratin oil has a characteristic application as well as some oils and serums for hair. it applies to the ends of the hair or from the roots to the ends by massage movement on the clean and wet hair, after 15-20 minutes it is washes with warm water or remains on the hair. You can also add a little bit of keratin oil to your shampoo, apply it to the roots of the hair for a 5 minutes with massage movements and then wash it. Thanks to keratin oil no need to spend much time and money to give hair well-groomed look., To achieve more effect , rubs keratin oil into the roots of the hair 1-2 hours before taking a shower. If possible leaves it more than 1-2 hours. It is enough to use keratin oil 2-3 times a week. Depends on the type of the hair, can be used more or less than 2-3 times.Keratin shampoo; helps to prevent hair loss, it’s ideal for chemically treated hair and it’s growth. Natural oil in the shampoo moisturizes and protects your hair from the external effects of weather. Organic keratin shampoo is made by the help of liposomes. The natural oils contained in it works as an antioxidant to restore dead cells of the scalp. Keratin shampoo is developed by the help of keratin and essential oils. Regular using prevents hair from drying and dandruff. Helps to fight with oily hair.

LIPOSOMA TECHNOLOGY: The active ingredients inside of shampoo with liposomes freely get into the deepest layers of skin. Desired effect will not be reach if liposomes absent in shampoo.

Arabic : 

ان الكرياتين يمثل 80 بالمئه من المكونات الطبيعيه للشعر و يفقد الجسم هذه الماده نتيجة سوء التغذية او الحمل او الارضاع ان مجموعة الكرياتين من مايا العيد للشعر تركي الحيوية ويكسبها عناصرها المفقوده و يقوم ايضا بإطالة و تكثيف الشعر و كما يمنحع اللمعان و القوة و هو مناسب للشعر المصبوغ و ينصح استعمال كريم الكرياتين او زيت الكرياتين مع الشامبو او مع البلسم و هو يحتوي على كرياتين صافي 100 %و يستخدم سيروم الكرياتين بعد الاستحمام

ÜRÜN KATEGORİLERİ